LastekeskusLASE PISIKUL END NAKATADA! RÕÕMUPISIKUL!!!

Meil on hea meel teatada, et oma väikeste klientidele rõõmuks avas Viimsi Tervis SPA Hotell uue, suure ja seiklusterohke lastekeskuse Rõõmupisik.

1000 m2 suuruse lastekeskuse esimesel korrusel asub mürala, kus iga laps või lapsemeelne leiab mitmeid põnevaid atraktsioone ja erinevaid võimalusi lõbusaks ajaveetmiseks. Saab turnida suurel ronimisalal, lasta pikka liugu kõrgetelt liumägedelt, hüpata suures batuudimajas, mängida õhuhokit, lauajalgpalli ja lauatennist, proovida sõbraga jõudu sumokostüümides ja palju muud vahvat. Väiksematele on olemas just neile sobiv oma armas mänguala.

Kuniks lapsed mängivad, on lapsevanematel võimalus lõõgastuda kohvikunurgas, kosutada vaimu spaa või vabaajakeskuse teenustega, kuna lastekeskuses Rõõmupisik pakume klubikaardi omanikele Viimsi Tervis SPA Hotelli poolt pakutavate teenuste tarbimise ajal või tavakliendile spaa-osakonna poolt pakutavate teenuste tarbimise ajal lastekeskuses Rõõmupisik 2h tasuta lastehoidu lastele alates 2. eluaastast. Samuti on hotellis majutuvatele klientide lastele alates 2. eluaastast tasuta lastehoid lastekeskuse lahtioleku aegadel.

Rõõmupisiku teisel korrusel asub 300m2 kunstkattega uisuhall, kus mõnusaid poognaid saab võtta ka südasuvel ning pole varvaste külmetamise ohtu. Meie uisulaenutusest leiavad sobivad uisud suuruste 26 kuni 46 kandjad.

Samuti leiab teiselt korruselt ka meie sünnipäevatoad. Vahvad pidusid koos uisutamisega või ilma saavad pidada nii nooremad kui vanemad sünnipäevalapsed ning ka firmad.

Tule kogu perega, mõnusat ajaviidet leidub kõigile!

Lastekeskus

Lastekeskus

Lastekeskus


https://www.iVisa.com