Ilu ja tervis

Viimsi Tervis SPA ilu- ja tervisekeskus annab hea võimaluse võtta kiirus maha ja pühenduda tervisele ning puhkusele. Siin hinnatakse aega, vaikust ja heaolu. Puhkamisele ja taastumisele kulutatud aeg on parim kingitus iseendale.

 

Meie kõrgetasemelisest tervisekeskusest saab mitmekülgset abi nii erinevate tervisehädade leevenduseks kui ka mõnusaks lõõgastumiseks. Tervisekeskus paistab silma väga laia teraapiavaliku poolest, pakkudes nii vanu tuntuid protseduure alates muda-, vesi- ja elektriravist kui ka uusi taastusravivõimalusi nagu kinesioteipimine, kiropraktika, nõelravi ja süvakoemassaaz. Tervisekeskuses töötavad oma alal tunnustatud taastusravispetsialistid, kes pakuvad koostöös Eesti Haigekassaga kõrgetasemelist taastusravi nii täiskasvanutele,  väikelastele kui imikutele. Taastusravile on oodatud tugi-liikumiselundite haiguste ja vigastuste, kaela-õlavöötme ja seljavalusündroomi, radikulaarse valu, luumurrujärgse, liigeste kulumuse või põletikulise liigeshaigusega patsiendid, samuti aidatakse operatsioonijärgsel perioodil taastada liigutuslikku funktsiooni. Astma ja krooniliste kopsuhaiguste all kannatajatele pakutakse ioniseeritud soola ravi nn soolakoopas. Sünnivigastuse või kehalise arengu häirega lastel aitab laste-füsioterapeut parandada lihastoonust ja arendada liikumist.

 

Kaasaegses ja luksuslikus ilukeskuses pakume iluteenuseid igale maitsele, valikus on  hoolitsused kehale, näole, kätele ja jalgadele. Oodatud on nii naised kui mehed, nii täiskasvanud kui noorukid. Kasutame ilumaailmas kõrgelt hinnatud kosmeetikasarju Guinot, Algoane, LCN ja Orly. Ilukeskuse mitmekülgses teenuste nimekirjas leidub lahendus igale soovile. Lisaks hellitavatele lõõgastus-hooldustele pakume ka tõhusaid aparaadihooldusi, mis annavad kiireid tulemusi nii näonaha noorendamisel kui keha trimmimisel. Individuaalse lähenemise tagamiseks soovitame broneerida aeg konsultatsiooniks, mille jooksul kosmeetik aitab koostada just Teile sobiva iluprogrammi. Hoolduskuuri soovi korral on kasu erinevatest pakettidest, mis pakuvad märkimisväärset hinnasoodustust.

 

Ootame Teid E-L kl 8.00 - 20.00 ja P kl 8.00-17.00
Info ja broneeringud tel 606 1160 või
spa@viimsitervis.ee

 

Viimsi Tervis SPA klubikaardiga

kõik ilu- ja tervisekeskuse teenused ja tooted -20%!

 

Ilu- ja tervisekeskuse teenuste tarbimise ajal lastekeskuses Rõõmupisik 2 h tasuta lastehoidu lastele alates 1,5. eluaastast.
Loe lastekeskusest lähemalt!

 

NB! Et tagada parim nauding hooldusest, palume kohale tulla mõned minutid enne hoolduse algust. Kliendi hilinemise puhul rohkem kui 10 minutit hooldust ei võimaldata.

 SPA

 

 


https://www.iVisa.com